Jdi na obsah Jdi na menu
 


Instalace rozsocháčů

Na dnešní den, 9. dubna, byla již dlouho dopředu naplánována akce nazvaná - OPEVŇOVÁNÍ SAZENÉ 2011. V pátek jsme na místo dovezli 5 protitankových krasavců nazvaných rozsocháč a večer jsme v místní hospůdce podebatovali o tom, jakže by ta sobotní montáž měla probíhat. Velmi velké díky patří našemu ,,stálému návštěvníkovi" a dobrému kamarádovi Luboši Klobásovi, který plně zajistil dopravu rozsocháčů z Berouna do Sazené. V sobotu po ránu nás doplnila polovina Klubu ArmFORT Praha, ale také další náš kamarád David Ryšavý. Ke klubu ARMFORT musím dodat, že pomoci nepřijela pouze chlapská část klubu, ale psychickou podporu nám dodávali i klubové členky s v doprovodu těch nejmladšíćh členů.
Montáž proběhla nad očekávání dobře. Honza Hajchl mezitím pracoval velmi pilně na tom, abychom mohli splnit poslední zatím nedodržený slib a to zhotovení expozice ve váze a to do stavu z roku 1938.

Závěrem se dá srhnout, že rozsocháče a váha z roku 1938 budou prvními dvěma novinkami na letošní sezónu, ale vězte, že to nejsou novinky zdaleka poslední...

 
 

 


Poslední fotografie


Kontakt

Pevnostní muzeum v Sazené z.s.

Nad Nádražím 129
Zadní Třebaň, 267 29

Vlastní muzeum se nachází
v obci Sazená.

+420 737 341 932

ropiksazena@seznam.cz