Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotografická soutěž ,,SAZENÁ 2011"

6. 3. 2011

   Pokud k nám zavítáte v některý Návštěvní den v roce 2011 a pořídíte fotografie, ze kterých vyberete jednu nejpěknější nebo nejzajimavější, máte možnost vyhrát limitovaný zapalovač Zippo s logem muzea nebo poukázky na odběr knih v produkce vydavatelství CODYPRINT!

 

zippo-sazena.jpg

   Zůčastnit se je tak jednoduché! Stačí přijet do Sazené, nafotit co jste u nás viděli a vybranou fotografii nám pak poslat s kontaktními údaji. O vítězi rozhodnou sami návštěvníci na profilu Pevnostního muzea v Sazené na facebooku. Pro vítěze je připraven zapalovač Zippo z limitované série 20 kusů s logem našeho muzea ( k zapalovači održíte i certifikát pravosti s pořadovým číslem v sérii), pro druhého v pořadí je připraven poukaz v hodnotě 800 Kč na odběr knih z produkce vydavatelství CODYPRINT a pro třetího v pořadí je připravena poukaz v hodnotě 600 Kč také na knihy z vydavatelství CODYPRINT.

 

       Neváhejte a přijeďte se podívat do pevnostního muzea v Sazené a výhrat některou z cen!

 

PRAVIDLA FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE ,,SAZENÁ 2011"

1. Soutěže se nesmí zůčastnit provozovatelé Pevnostního muzea v Sazené ani jejich rodinní příslušníci.

2. Soutěže se mohou žůčastnit všichni, kteří navštíví Pevnostní muzeum v Sazené v rámci Otevíracích dní v roce 2011.

3. Soutěžní fotografie musí být pořízena v interiéru, exteriéru muzejního objektu či na ní budou zachyceny aktivity spojené s Pevnostním muzeem v Sazené (např.prezentace jednotlivých klubů vojenské historie v rámci otevíracích dnů muzea apod.). V žádném případě nebudou do soutěže přijaty fotografie, které nesplňují tyto požadavky. Provozovatelé pevnostního muzea v Sazené si vyhrazují právo odmétnout příjmout fotografii do soutěže pokud tak uznají za vhodné.

4. Příjem fotografií do soutěže bude probýhat od 24.dubna 2011 do 15.listopadu 2011.  V tomto období budou soutěžní fotografie průběžně uveřejňovány ve speciální fotogalerii na internetových stránkách www.ropiksazena.cz.

5. Soutěžní fotografie zasílejte ve standartním formátu (jpg,giff apod.) společně se jménem, adresou (případně telefonickým kontaktem) na e-mail: jan.hajchl@clarexon.cz. U zveřejněných soutěžních fotografií bude uvedeno pouze jméno a město autora. Ostatní kontaktní údaje nebudou zveřejněny a slouží pouze pro kontaktování v případě výhry a jejího předání.

6. Vlastní hodnocení soutěžních fotografií proběhne od 16.listopadu do 16.prosince na profilu Pevnostního muzea v Sazené na facebooku, kde bude zřízena speciální fotogaleri se všemi došlými soutěžními fotografiemi. Uživatelé facebooku pak budou hlasovat tím způsobem, že vybranou fotografii označí ,,TO SE MI LÍBÍ". Uživatelé mohou hlasovat zároveň i pro několik fotografií najednou.

7. Výhercem se stává ta soutěžní fotografie, ketrá bude mít nejvíce ,,TO SE MI LÍBÍ", výhercem druhé a třetí ceny se pak stávají soutěžní fotografie, které získají jako druhá a třetí nejvíce ,,TO SE MI LÍBÍ". Výherci budou informováni 17.prosince formou e-mailu nebo v případě, že při zaslání soutěžní fotografie uvedou své tel.číslo, budou informováni telefonicky.

8. Předání výher se uskuteční osobně neboformou doporučeného, pojištěného balíku České Pošty. Bude zalážet na rozhodnutí výherce, jaký způsob si vybere.

9. Jména výherců budou uveřejněny na webových stránkách Pevnostního muzea v Sazené a na profilu Pevnostního muzea v Sazené na facebooku.

10. Zasláním fotografie do soutěže účastník vyslovuje souhlas s těmito pravidly.

 

 
 

 


Poslední fotografie


Kontakt

Pevnostní muzeum v Sazené z.s.

Nad Nádražím 129
Zadní Třebaň, 267 29

Vlastní muzeum se nachází
v obci Sazená.

+420 737 341 932

ropiksazena@seznam.cz